Tokie vyrai niekada nepatenkins moterų | Apie Santykius Kitaip

Tokie vyrai niekada nepatenkins moterų

Konsultuodamas poras pastebėjau išryškėjant daugybei vyriškų silpnybių, kurios neigiamai paveikia ir geriausius santykius bei iškraipo vyro poziciją poroje. Vyriškos silpnybės dažniausiai yra ne prigimtinio ar piktybinio blogio, o tiesiog tinkamo pavyzdžio stoka.Visai nepadeda ir į vyro mokytojo poziciją stojančios moterys, kurios nurodinėdamos tik sukelia konfliktus. Kai vyras nepajėgus išpildyti moters norų, intymumas ir aistra dingsta, o jeigu problema neišsprendžiama ir poreikiai nepatenkinami, ryšys gali ir nutrūkti.

Vyrai, kurie niekada nepatenkins moterų:

  1. Tie, kurie nepasitiki savimi

Vyras, kuris nepasitiki savimi, yra linkęs imtis mažų tikslų, savęs gailėti ir nuleisti rankas nepasiekęs teigiamo rezultato. Toks vyras niekada nekels pasitikėjimo ir kitiems, be to, niekada neišlaikys „moteriškų testų“, kurie mus lydi nuolatos, tikrinant mūsų vyriškumą, todėl nepasitikėjimas kenkia ne tik jo paties savirealizacijai, bet ir santykiams.

  1. Tie, kurie neparneša pergalių į namus.

Kai vyras ilgą laiką neturi, kuo didžiuotis, tik laiko klausimas, kada moteris nustos didžiuotis juo, o galiausiai ir imts priekaištauti.

  1. Tie, kurie nesilaiko savo žodžio

Tokie vyrai nėra patikimi. Net jei vyras tiesiog pažadėjo ryte anksčiau atsikelti ir išeiti pabėgioti, bet to neįvykdė, moteris šalia įsisąmonina, kad jo mintys, žodžiai ir veiksmai nesutampa. Vyras, kuris nesilaiko savo žodžio net smulkmenose, kelia nepasitikėjimą, kadangi moters pasąmonė suvokia, jog pasitaikius nepatogiai situacijai, nuovargiui, finansų, noro ar nuotaikos stokos – jis gali tiesiog apsigalvoti ir nuvilti savo moterį ir esminiuose įsipareigojimuose.

  1. Tie, kurie neturi uždarbio progreso

Moterims niekada nebus pakankamai vyro pajamų, bet ko nori jos visos – tai progreso, žinojimo, kad vyras stengiasi vis labiau ir yra vis sėkmingesnis. Moteris nori žinoti, kad bet kokioje situacijoje vyras sugebės parnešti vis daugiau pinigų ir pasirūpinti jų šeima. Tada ji gali jaustis saugi ir tikėti gražia santykių ateitimi, nes ji bus vis gražesnė.

  1. Tie, kurie neturi svajonių

Vyras be svajonių viduje yra miręs. Jis pūva, tik galbūt dar nesijaučia kvapo.

  1. Tie, kurie netobulėja

Tiek blogos, tiek geros situacijos yra laikinos. Tik nuolat tobulėjantis vyras gali viską ištverti ir neprarasti stiprybės. Net jei jam bus sunku, tikras vyras turės instinktą surasti atsakymus, pagalbą, išeitis. Tiesa, moteris gali padėti stumdama užsisėdėjusius vyrus iš namų, tačiau tikras vyras pats užveda savo vidinį tobulėjimo varikliuką.

Vyras, įveikęs šias silpnybes, gali iš tiesų pasakyti savo moteriai: „Aš pasirūpinsiu ne tik savimi, bet ir tavimi ir mūsų šeima – kas benutiktų. Jei reikės – aš dirbsiu tris darbus, prašysiu pagalbos, nuolat tobulėsiu, kol tu galėsi manimi didžiuotis“. Vyras, ištaręs šiuos žodžius ir įrodęs juos kasdieniais veiksmais, yra vertas tikro vyro vardo ir moteriai yra nepakeičiamas. Apie tokį vyrą kalbės ne tik žmona, bet ir vaikai, anūkai ir proanūkiai, nes tokių išties reta.

Deja, visas šias savybes buvo galima priskirti ir man, todėl mane lydėjo nesėkmės  ne tik darbuose, bet ir santykiuose. Tad žvelgdamas tokiems vyrams į akis puikiai suprantu, kad tai ne jų kaltė, jie tiesiog neturėjo tinkamo mokytojo ar autoriteto, kuris įskiepytų visa tai, kol dar jie buvo jauni.

Šiomis dienomis visa tai vis dar yra retenybė, todėl siekdamas padėti klientams sustiprinti savo santykius bei pasitikėjimą savimi, nuolatos gerinti finansinę padėtį, sukūriau unikalų mokymų kursą „Išskirtinės vertės kūrėjas“. Tai – vienintelis Lietuvoje 2 metų kursas, kuris padės kiekvienam tapti geresne savo versija. Tokie pokyčiai nevyksta greitai, todėl tai yra tęstiniai mokymai. Pirmasis žingsnis galėtų būti vienos dienos intensyvūs įžanginiai mokymai, kuriuose išsigryninsite savo tikslus ir galėsite pradėti keliauti jų link (registruotis galite čia)

Žinau, kad kas ieško – randa. Manau, rasite ir Jūs. Arba būdą tobulėti, arba vyrą, kuris jau toks yra.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *