Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bloglt/domains/blog.apiesantykiuskitaip.lt/public_html/wp-content/plugins/page-views-count/admin/admin-interface.php on line 364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bloglt/domains/blog.apiesantykiuskitaip.lt/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-checkout-manager/includes/checkout-additional.php on line 140

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bloglt/domains/blog.apiesantykiuskitaip.lt/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-jetpack/includes/class-wcj-shipping-by-products.php on line 75
Poros finansai | Apie Santykius Kitaip

Poros finansai

Poros finansai yra labai svarbi tema. Aš užduosiu kelis klausimus ir jei Tu esi poroje pabandyk įsivaizduoti, kiek Tu jautiesi saugus šiose situacijose.

 • Ar apskritai pinigų tema Tavo santykiuose yra normali, nekelianti įtampos?
 • Ar malonu pasakoti savo antrai pusei apie tai kiek išleidai pinigų, kur išleidai? Ar dalinatės tokia informacija?
 • Ar tenka prašyti pinigų? Kaip Tu jautiesi kai prašai pinigų? Kokiose situacijose reikėtų prašyti pinigų, bet Tu nedrįsti?
 • Ar žinai kiek uždirba Tavo partneris ar apskritai Jūsų pora?
 • Ar laisvai gali svajoti apie tuos dalykus, kurie partneriui visiškai nereikalingi?

Aš konsultuodamas poras sutinku tokių porų, kurios apriboja savo svajones, nes netiki, kad nepavyks tiek uždribti. „Motociklas vyrui arba kelionė moteriai į egzotišką šalį su draugėmis – neįmanoma, mes juk turime svarbesnių reikalų“. Ir žmonės net nebesvajoja ir taip apriboja svajones. Tai ar tu gali svajoti apie Tau mielus dalykus?

 • Kas nutiktų jei tu netektum pajamų? Ar Tau tektų prašyti? Ar visgi tau padėtų antra pusė? Kiek ilgai ir kokią sumą partneris galėtų skirti?
 • Kas nutiktų jeigupartneris netektų pajamų? Kiek Tu duotum? Ar Jūs esate susitarę? Kaip tada jaustumeisi? Kiek tu įsipareigojęs ar įsipareigojusi ? Kas būtų tokiu atveju?
 • Jei abu netektumėte pajamų, kaip jautiesi šiuo atveju?
 • Jeigupartneris uždirba dvigubai daugiau? Ar tada dalis atitenka Tau ar viskas lieka jam?

Daugelis moterų sako: „Vistiek jis viską man išleis, aš moku išprašyti“. Tai kas nutiktų, jei gautų daugiau, pavyzdžiui gautų palikimą, papildomą atlyginimą ar pradėtų uždirbinėti dvigubai daugiau? Ar visi pinigai yra partnerio ar Jūsų bendrai?

 • Ar žinai kiek Jūsų šeima praturtėjo per paskutinius metus? Kiek praturtėja jūsų šeima arba pora kai atsisakote kažko?

Atsisakymas reiškia malonumo atsisakymą dabar, bet Jūs turite gauti įvertinimą po kažkiek laiko. Pavyzdžiui metų gale pagalvotumėte, kad mes atsisakėme kavos arba brangesnę kavą pakeitėme į pigesnę ir kas tada? „Tai dabar tik Š… gėrėme kavą ir viskas?“ Turite žinoti kiek tada iš tikrųjų tas skirtumas pavirto turtu, ar į kelionę ar į automobilį. Kai mes kažko atsisakome ir nepamatome rezultato, tai paskui sakome nereikia man to taupymo, gyvensiu taip kaip ankščiau. Tai ar žinote kiek turtėjate kiekvieną mėnesį?

 • Jeigu norite nupirkti brangesnę dovaną savo brangiausiam žmogui mamai, broliui ir trūksta pinigų ką tada darote? Ar prašote antros pusės ar neperkate? Kaip jaučiatės tada? Kaip reaguoja jūsų antra pusė, kai norite nupirkti kažką nereikšmingo, bet iš visos širdies?
 • Jeigu turite vaikų, tai ar viską dengiate per pusę, ar tik vienas, ar pasiskirstote?  Jeigu pasiskirstote dalimis, tai ar jaučiate kontrolę kur Jūs išleidžiate arba kur partneris išleidžia? Ar jaučiatės laivai išleisdami pinigus, ten kur Jūs išleidžiate?

Pridėkite ranką prie širdies ir pasakykite kaip jaučiatės ir kaip vertinate savo situaciją poros finansuose, ar gerai? Daugelis apie tai nesusimasto, bet kai atsiranda netikėtumai ir sunkumai, tai tuomet iškyla barniai. Sunkumuose mes turime dar labiau suartėti ir palaikyti vienas kitą, bet kada mes neturime susitvarkę poros finansų, po kažkiek laiko pradedame ėsti vienas kitą. Aš žinau porų, kurios net išsiskiria dėl to.

Taigi jeigu Jūs turite sunkumų, parašykite man arba užsiregistruokite į konsultaciją. Tai yra labai sudėtinga tema, kurią reikia išaiškinti kiekvienam ir pritaikyti individualiai. Pavyzdžiui jeigu Jūs uždirbate nepakankamai, jeigu Jūs uždirbate labai daug, bet viską ištaškote. Kiekvienoje situacijoje yra skirtingi veiksmai. Atsakykite sau: ar Jums reikia pagalbos, ar Jūs patys esate užtikrinti ir žinote kas bus po metų, kas bus po dviejų ir Jums nieko nereikia? Tai tuomet Jus sveikinu. Tačiau, jeigu Jūs jaučiatės neužtikrinti, tai pasidomėkite mokymais.

Registruokis ir pirmosios 40 porų gaus NEMOKAMĄ konsultaciją iki rugsėjo 1 dienos. Registracija čia

www.apiesantykiuskitaip.lt

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *