Moterų draugystė | Apie Santykius Kitaip

Moterų draugystė

Viena didžiausių klaidų, kurią darome mes moterys, tai pamirštame savo drauges. Prisipažinkime, kad dauguma mūsų apleidžia geriausias savo drauges susiradusios vyrą. Normalu, kad draugėms lieka mažiau laiko, tačiau jokiu būdu negalima visiškai nutraukti draugystės ir pradėti gyventi tik dėl vyro.

Mes galime susitikti tik valandėlei kavos ir nepajusime, kaip užsisėdėjome iki nakties.

Bet kuri moteris galėtų atsakyti, kad moterų draugystė yra kažkas ypatingo. Mūsų draugės mus pažįsta geriau nei kas kitas. Jos mus išklauso, palaiko ir supranta. Garsiausias juokas ir didžiausios ašaros liejasi būtent su jomis. Draugėmis mes tampame su mama, sese, kaimyne, vaikystės drauge ar kolega. O vietos, kuriuose susitinkame ir susipažįstame yra pačios įvairiausios nuo sporto salės iki audringo vakarėlio.

Mes galime susitikti tik valandėlei kavos ir nepajusime, kaip užsisėdėjome iki nakties. Mes mėgstame ilgus pokalbius telefonu ir džiaugiamės kai turime draugę, kuriai galime paskambinti net naktį. Mes net suaugusios galime visą dieną praleisti juokdamosis ar plepėdamos apie nieką. Mes mėgstame su geriausia drauge susitikti tik dviese ir pasikalbėti apie tai, ko niekam kitam negalėtume papasakoti.

Tačiau kaip bebūtų yra ir kita moterų draugystės kategorija. Tai tokios draugystės, kuriose nuolat vyksta apkalbos, šmeižtas, konkurencija ir liežuvavimas. Tokiose kompanijose moterys stengiasi būti pranašesnės viena už kitą, pasipuikuoti tuo ką turi ir sumenkinti kitą. Čia galioja posakis kas su tavim kažką apkalbinėja, tas ir už akių ir apie tave kalba. Tokių draugysčių reikėtų vengti, nes tai nėra ryšys iš noro dalintis, tai nesuteikia gerų emocijų ir bendrystės. Moterų siekiamybė turėtų būti ryšys paremtas besąlyginiu pasitikėjimu, atsidavimu ir pagarba viena kitai.

Norint išsaugoti ir puoselėti draugystę mums reikia turėti bendravimo su draugėmis  ritualus. Turime jų neužmiršti net atsiradus vyrui. Labai svarbu karts nuo karto skirti laiko mergaitiškiems pasibuvimams. Tai gali būti tiesiog pokalbis telefonu tarkim vieną kartą į savaitę su tam tikra drauge. Taip pat vienas mėnesio penktadienis moterų draugijoje. O gal geriau kiekvieną ketvirtadienį praleisti drauge sportuojant? Pasirinkimų yra daugybė, svarbiausia pirma suvokti draugių svarbą ir pradėti puoselėti draugystę.

Kitas labai svarbus dalykas bendraujant su draugėmis mokėti atsiverti ir mokėti būti atvira pokalbyje. Tai nereiškia, kad mes turim viešai išpasakoti visas smulkmenas apie blogas vyro savybes ir taip jį apjuodinti draugių akivaizdoje. Tai nėra atvirumas, atvirumas, tai pasidalinimas jausmais, savo išgyvenimų papasakojimas ir pasidalinimas džiaugsmais. Žinoma atvirumas neįmanomas be pasitikėjimo. Labai svarbu norint kurti ryšį ir atsiverti pirma susikurti pasitikėjimą viena kita.

Mes moterų kompanijoje pasisemiame moteriškos energijos, ja dalinamės ir ją auginame.

Kodėl moterims reikia turėti draugių?

Visų pirma tai mums bendravimas su kitomis moterimis yra lyg terapija. Mes turime niekada nepamiršti kokią svarbia rolę mūsų gyvenime atlieka draugės. Jos mus išklauso, nuramina, padeda rasti sprendimą ir jei reikia paguodžia. Su jomis mes liūdime ir džiaugiamės gyvenimu. Mes moterų kompanijoje pasisemiame moteriškos energijos, ja dalinamės ir ją auginame. Išsikalbėjusios su draugėmis pas savo vyrą mes grįžtame daug ramesnės ir laimingesnės.

Ką daryti jei neturi draugių?

Gyvenime pasitaiko įvairių situacijų, kartais nutinka, kad nebelieka aplink draugių. Ką tuomet daryti? Kaip susirasti naujų? Pradžiai apsidairyk kur tu lankaisi. Gal lankai kokius užsiėmimus, gal sportuoji po darbo? Jei, ne, tai laikas susirasti naują hobį. Juk didelė tikimybė, kad susidraugausi su tą patį interesą turinčia moterimi. Bendrauk forumuose, jų tokia galybė! Ir ten tikrai daugybė moterų, kurios taip pat ieško draugės. Galima rasti net konkrečių temų, kuriuose moterys ir merginos ieško bendraminčių laisvalaikio leidimui. Aš atsikrausčiusi į naują miestą, taip pat neturėjau draugių ir pažįstamų, todėl pradėjau galvoti, kaip man atrasti moterišką kompaniją. Man labai patiko mano atrasta moterų pirtis. Tai buvo (ir yra) puiki vieta pabūti tarp moterų ir susirasti naujų pažinčių.

Manau dabar labiausiai tinkama akimirka parašyti ar paskambinti savo draugei ir tiesiog smagiai pasišnekučiuoti.

P.S. Jei jau kalbam apie geriausias drauges, tai straipsnį skiriu Agnei, savo geriausiai draugei. Bučkis!

 

Su meile,

Karolina

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *