Moteris visada teisi? Kaip taip gali buti? | Apie Santykius Kitaip

Moteris visada teisi? Kaip taip gali buti?

Moteris visada teisi – šis teiginys skamba labai daug anekdotų, bet atrodo, kad tai yra visiška tiesa. Tačiau ir vyras yra visada teisus! Kaip taip gali būti? Pažiūrėkite šį video:

Atsakymas:

Jeigu moteris sako „Tu manęs nemyli!!!“ arba „Tau aš nerūpiu“. Ką tai reiškia?

Vyrui, iškirdusiam šiuos žodžius, yra labai sunku nesupykti ir neįsižeisti. Jeigu vyras yra įniršęs, jam bus labai sunku sąmoningai žiūrėti į situaciją ir prisiminti, kokias nors konflikto valdymo strategijas, todėl labai labai svarbu suvokti, kaip valdyti savo dėmesį, kad girdint tokius žodžius galėtum išlikti ramus.

Visa tai tinka ir moterims.

Jeigu prie kiekvieno sakinio pabaigos mintyse pridėsite frazę „ji arba jis taip jaučia“, tada Jūsų dėmesys automatiškai nukeliaus į kitą žmogų, o ne į Jūsų vidų arba formą, kaip yra pasakomi tie žodžiai.

Prie kiekvieno sakinio pabaigos mintyse pridėkite frazę „Ji arba Jis taip jaučia“.

Tuomet suvoksite, kad net jei kitas žmogus sako, kad Jūs nemylite jo, nors Jūs viduje galite rasti tūkstančius pasiteisinimų ir veiksmų, kuriuos atliekate kaip meilės įrodymus, tačiau kartodami šią frazę sau mintyse kiekvieno sakinio pabaigoje suvoksite, kad Jūsų veiksmai yra nepakankami ir kitas žmogus iš tikrųjų taip ir jaučiasi.

Klausimas tik vienas: ką aš turėčiau padaryti, kad pakeisčiau Tavo savijautą.

Galite nustebti, bet dažnu atveju nesulauksite tinkamų atsakymų arba jie bus trumpalaikiai. Todėl daugelis porų ir nesusikalba, nes sunkiai žino, ko iš tikrųjų reikia. Todėl reikia suvokti ku0 skiriasi norai, kurių mes turime begales ir tikrieji mūsų poreikiai.

Video angliškai apie pokalbius su moterimis.

Apie poreikius ir pareigas daugiau galite sužinoti: ČIA

O apie konfliktų valdymą: ČIA

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *