Išsivaduok iš svarbumo ir kontrolės pančių. | Apie Santykius Kitaip

Išsivaduok iš svarbumo ir kontrolės pančių.

Beveik 80% visų vyrų prioritetinis poreikis yra svarbumo, o 80% moterų –  užtikrintumo? Ką tai reiškia? To pasekoje vyrai visur ir visada ieško pagyrimų, o moterys saugumo ir užtikrintumo.

Kuriant santykius tai gali brangiai kainuoti, nes šalia „svarbaus“ žmogaus aplinkiniai jaučiasi prastesni, o šalia „Saugaus“ žmogaus visi gali jaustis įpareigoti arba kontroliuojami.

Anksčiau man buvo labai svarbu pirmauti, būti svarbiausiu ir pastebėtu. Tik deja ilgai nesuvokiau, kaip man tai kenkia. Žinoma, kiekviena savybė turi ir teigiamų bruožų. Jos dėka pradėjau nebebijoti auditorijos, dėmesi ir t.t. Jos dėka galėjau eiti pirmas ir gauti ko noriu, bet man deramai to nesuvokiant, šis troškimas tuo pačiu metu ir griovė mano gyvenimą.

Iki šios dienos nežinau geresnio patarimo, kaip pasidalinti savo patirtimi. Mano visas vertybes ir gyvenimą pakeitė vienas savaitgalis. Tik jo dėka atpažinau savo tikrąsias taisykles, kurios buvo absurdiškos. Tikrai! Tačiau čia Jums reikia išbandyti, raštu to perteikti neįmanoma. Atsiliepimai kalba patys už save.

Savaitgalis, kuris tikrai pakeis ir Tavo gyvenimą: PASIDOMĖTI ČIA

You may also like...

1 Response

  1. Karolina parašė:

    Na, moterims tai tikrai reikia saugumo, o kaip ten su tuo svarbumu tai nežinau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *