Anketa, kuri padės įveikti santykių krizę | Apie Santykius Kitaip

Anketa, kuri padės įveikti santykių krizę

Jeigu jaučiate, kad jūsų santykiai su gyvenimo partneriu ar sutuoktiniu išgyvena krizę, atšalimą, geri santykių konsultantai sako, jog nereikia skubėti ieškoti kito žmogaus. Jūs galite ir vėl susigrąžinti romantišką jaudulį draugystėje. Išsprendę konfliktą, atrasti dar intymesnį, artimesnį ryšį! Tuo tarpu išsiskyrę, galbūt vėliau suprasite, kad padarėte didžiulę klaidą.

Išsiskyrimas nėra išeitis

Santykių ekspertas Vytautas Jančiauskas pripažįsta, jog yra padaręs ne vieną tokią klaidą. Pats jis nesididžiuoja tuo, kad praeityje gėdingai bėgo nuo iškilusių kliūčių, išsiskirdamas su mergina elektroniniu laišku. Nusivylęs besikartojančiais išsiskyrimais, Vytautas, ieškodamas atsakymų, konsultavosi su vienu geriausių pasaulio asmeninių pokyčių treneriu Anthoni Robbins. Dabar jis veda didelio populiarumo Lietuvoje sulaukusius seminarus apie santykius, kuriuose dalinasi savo patirtimi ir moko kaip spręsti konfliktus.  

Jo ir jos diena

Seminare „Apie santykius kitaip“ lektorius V. Jančiauskas ragina poras ne bėgti nuo sunkumų, bet atrasti būdų kaip juos įveikti: „Vienas iš būdų – tai „Jo ir jos diena“. Pora nusprendžia vieną dieną per mėnesį daryti tai, kas patinka vienam, o kitą dieną – daryti tai, kas patinka kitam partneriui.“ – pataria Vytautas. Pavyzdžiui, šią dieną vyras nusprendžia, kad nori nusivežti savo mylimąja į autoservisą, kad ši pagaliau išmoktų įsipilti alyvos ar netgi pasikeisti padangą. Moteris, per šią dieną, galbūt norės nueiti į spektaklį ir šį kartą vyras negalės atsisakyti.

Tokio įsipareigojimo, daryti kažką kartu tikslas yra apjungti porą. Juk jei pora jau senokai nebeturi apie ką kalbėti, po tokios dienos, praleistos kartu, jie dar ilgai dalinsis patirtais įspūdžiais.

Ieškokite, kas jus jungia

Jeigu jaučiate atšalimą santykiuose svarbu, prisiminti, jog esate komanda ir pradėti ieškoti dalykų, kurie jus jungia. Todėl siūlome naudingą anketą „Santykių kūrimas“, kurios pagalba atrasite daug bendro.

Anketoje yra 8 klausimai, į kuriuos turite atsakyti, sugalvodami po tris atsakymus kiekvienam klausimui. Jūs turėsite atsakyti:

  1. Kokias vietas norėtume kartu aplankyti…
  2. Filmai, knygos ir muzika, kurie mums patinka…
  3. Mums yra linksma kartu kai…
  4. Kaip pora mes esame geri šiuose dalykuose…
  5. Mūsų kaip poros silpnybės yra šios…
  6. Unikalūs dalykai, kurie mus jungia…
  7. Savybės, kurias mes vertiname žmonėse…
  8. Trys mūsų ateities tikslai…

Taigi, paimkite popieriaus lapą ir prie kiekvieno sakinio parašykite po tris atsakymus.

Kai įvardinsite visus šiuos jus jungiančius dalykus, suprasite kiek daug turite bendro. O atėjus nuoboduliui, žvilgtelkite į šią anketą, išsirinkite vieną skiltį, pavyzdžiui: „Mums linksma kartu kai mes keliaujame lankydami įdomiausius Lietuvos kampelius.“ Tada, artėjant šiltam pavasariškam savaitgaliui, sėskite į automobilį ir patirkite dar vieną įsimintiną nuotykį kartu. Ir atšalimas santykiuose ištirps kaip pavasario sniegas.

Skaitykite alfa.lt

Parengė Vitalija Paulauskaitė

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *