5 žaidimai, kurie suartins ir padės labiau pažinti vienas kitą | Apie Santykius Kitaip

5 žaidimai, kurie suartins ir padės labiau pažinti vienas kitą

Atėjus rudeniui vysta medžių lapai ir lauko gėlės, bet norėtųsi, kad dviejų žmonių meilė niekada nenuvystų. Siūlome kelis žaidimus, kai darosi nuobodu ar galvojate, kad jau viską apie mylimąjį(ąją) žinote. Jūs nustebsite, kaip smagiai ir šauniai galima praleisti laiką, kai rodos, jau viskas išmėginta.

  1. Žaidimas: istorija be žodžių.

Jau daug metų kalbate su partneriu ir būna, atsisėdate, norite kalbėtis, bet, rodos, viskas jau buvo pasakyta anksčiau. Būna ir taip, bet ne bėda, nes jūs galite lavinti savo kūno kalbą ir papasakoti istoriją be žodžių.

Žaidimo esmė tokia – susitariate paeiliui papasakoti vienas kitam istoriją iš savo gyvenimo ir būtų gerai, kad partneris jos dar nebūtų girdėjęs. Pasakojantysis gali naudoti visus namuose esančius daiktus, tačiau jis negali pasakyti ar užrašyti nei vieno žodžio. Klausantysis istorijos lai atidžiai stebi mylimojo kūno kalbą, akių žvilgsnį ir pasistengia suprasti, ką partneris nori jam papasakoti. Jis gali ištarti žodžiais, kaip supranta pasakojimą. Pasakojantysis tegul linkteri galva, jeigu partneris teisingai jį supranta arba pasukioja galvą į šonus, jeigu jo pasakojimo nesupranta. Vėliau, apsikeiskite vaidmenimis.

Nejaugi akyse nestovi vaizdelis kaip jūs pilnomis juoko ašarų akimis pasakojate vienas kitam istorijas be žodžių?! Tad skubėkite išbandyti šį žaidimą kuo greičiau!

  1. Žaidimas: tobulo partnerio diena

Šiam žaidimui reikės viso savaitgalio t.y. dviejų dienų, bet patikėkite, savaitgalis neprailgs! Tobulo partnerio dieną jūs turėsite vykdyti visus mylimojo(sios) norus, o kitą dieną susikeisite vietomis ir mylimasis(oji) vykdys visus jūsų pageidavimus.

Šio žaidimo tikslas yra padėti partneriui pajusti pilnatvę santykiuose ir padaryti kažką itin svarbaus jam. Galbūt jis niekada nedrįso kažko paprašyti, žinodamas, kad jums tai nepatiks. O šią dieną jis gali tai padaryti, žinodamas, kad jūs geranoriškai ir su pagarba priimsite šį prašymą. Norai gali būti įvairūs, smulkmeniški ar sudėtingesni: „pavaišink mane kava“, „praleiskime popietę dviese“, „ar galėtumei pagaminti mano mėgiamą patiekalą“, „pamasažuok man pečius“, „aplankykime gimines“ ir t.t. Galioja dvi taisyklės, pirma, kad norus reikia įgyvendinti tą pačią dieną, vos tik paprašius, todėl jie neturi būti sudėtingi ar keblūs įvykdyti. Antra taisyklė – norai neturėtų griauti partnerio orumo, prieštarauti jo moralinėms nuostatoms ar būti įžeidžiantys. Jūsų norai gali priversti išeiti partnerį iš komforto zonos ir padaryti kažką neįprasta, bet negali jo žeisti.

Partneris, kuris išsako savo pageidavimus turėtų prisiminti, kad sekančią dieną jis vykdys savo mylimojo(sios) troškimus ir šis galės „atsikeršyti“, jeigu jo pageidavimai buvo pernelyg įmantrūs.

Žaidimas gali būti žaismingas ar keblus, viskas priklauso nuo žaidėjų, bet svarbiausia, kad jis augintų tarpusavio meilę ir atsidavimą.

(Šis žaidimas sugalvotas pagal idėją iš Vytauto Jančiausko seminaro „Apie santykius kitaip“)

  1. Žaidimas: prajuokink mane

Ar seniai juokėtės kartu? Juk mokslininkai skelbia, kad juokas prailgina žmogaus gyvenimą. O juk jūs norite, kad mylimasis(ji) gyventų ilgai ilgai? Žaiskite šį žaidimą ir ilginkite vienas kito gyvenimą.

Jums taip pat reikės dviejų dienų. Vieną dieną darysite viską, kad prajuokintumėte savo partnerį 10 kartų per dieną. Kitą dieną apsikeisite vaidmenimis. Jeigu galvojate, kad jums sunkiai seksis prajuokinti, apsiribokite 5 kartais, ar netgi 1 kartu per dieną, svarbu nepasiduoti, nenuleisti rankų, o laikui bėgant atskleisti ir ugdyti savo bei partnerio humoro jausmą. Lavinant gebėjimą prajuokinti savo partnerį, žinosite, kad ir kokie rūpesčiai užgriūtų šeimą, jūs vis tiek turite galimybę pajuokauti ir nusišypsoti.

  1. Žaidimas: ko dar nežinai apie mane?

Kartais panašų žaidimą jaunieji žaidžia per vestuves. O štai po vestuvių praeina keli metai ir pora galvoja, kad jau tikrai viską vienas apie kitą žino. Žaidimas parodys tiesą. Paeiliui užduokite vienas kitam klausimą apie save. Jeigu partneris nežino atsakymo, jis gali klausti 3 klausimus, į kuriuos atsakysite tik „taip“ arba „ne“. Jeigu po šių klausimų jis pasako teisingą atsakymą, apsikeičiate vaidmenimis. Jeigu pasako klaidingą atsakymą, partneris duoda jums fantą – vieną daiktą iš savo drabužių, kuriais yra apsirengęs. Pavyzdžiui, klausiate: „kokia yra mano mėgstamiausia spalva?“ Jei partneris nežino, klausia: „dabar tu dėvi drabužį, kuriame yra ši spalva?“ Atsakote „ne“, jis klausia toliau dar du kartus. Klausimus uždavinėkite pasikeisdami, o žaidimas lai tęsiasi, kol vienas iš jūsų neteks visų drabužių.

Šeimoje būna etapai kai partneriai mažiau domisi vienas kitu, mažiau skiria laiko mylimojo gilesniam pažinimui, o šis žaidimas primins, kad galima tai daryti nuotaikingai ir visą gyvenimą.

  1. Žaidimas: „VauTau“

Jaučiatės pavargę, išseko visos idėjos, neturite nuotaikos juokinti visą dieną savo mylimąjį? Nebėda, yra dar vienas žaidimas porai, kuriame parašyta viskas, ką jums reikės padaryti vienas dėl kito. Ir patikėkite, jog jums labai patiks tai, ką žaisdamas partneris padarys dėl jūsų.

Žaidimą poroms „VauTau“ sukūrė santykių konsultantas Vytautas Jančiauskas. „Vieną dieną supratau, kad tikrai ne visada turėsiu idėjų, kaip stebinti savo mylimą žmogų. Ir tikrai būna dienų, kai vienas poroje jaučiasi, kad stengiasi tik jis, o taip norisi bendrumo. Todėl sukūriau šį unikalų žaidimą, kuris padės jums tolygiai stengtis vienas dėl kito ir gauti tai, ko nusipelnei: romantiką, staigmeną, dėmesį, išbandymus ir tikrą, ilgalaikį ryšį.“ – sako V. Jančiauskas.

Žaidime yra užduotys, kurias partneriai atlikdami vienas kitam, suteikia kokybišką dėmesį. Jis truks visą mėnesį, galėsite užduočių vykdymą atidėti savaitgaliui ir stebinti vienas kitą ištisus keturis savaitgalius.

Įleiskite naujo vėjo į savo santykius šeimoje, lai sudrėksta jūsų akys žaidžiant šiuos žaidimus nuo džiaugsmo ašarų.

Straipsnį skaitykite moteris.lt

Parengė Vitalija Paulauskaitė

 

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *