3 saviugdos knygos, kurias verta perskaityti | Apie Santykius Kitaip

3 saviugdos knygos, kurias verta perskaityti

Kartais gyvenime būna periodai kai jaučiame viduje tuštumą, nepasitenkinimą savimi, kai nesiseka santykiai ar darbas. Tada taip norisi išgirsti paguodos žodžius. Tačiau ne visada turime kam pasiguosti ar nedrįstame pasakoti artimiesiems apie smaugiančias problemas. Tokiu metu, mums gali padėti saviugdos knygos. Net ir psichologai knygų skaitymą taiko kaip veiksmingą terapiją, galinčią labai pagerinti žmogaus psichologinę būseną. Todėl šiandieną siūlome tris knygas, kurios gali keisti gyvenimą į gerąją pusę:

  • Knyga geriems santykiams;
  • Knyga sėkmei;
  • Knyga dvasiniam tobulėjimui.

Tai tarsi trys „kolonos“, ant kurių „laikosi“ harmoningas gyvenimas.

  1. Vytautas Jančiauskas „Mūsų santykių ritualai“

Tai viena iš geriausių knygų, stilingai, vaizdžiai ir žaismingai pasakojanti kaip sukurti harmoningus santykius su mylimu žmogumi. Jeigu galvojate, kad esate išradingi santykiuose ir jau viską išbandėte – atsiverskite šią knygą ir suprasite kiek daug galimybių jūs dar neišnaudojote.

Autorius ragina „ne sunkiai dirbti santykiuose“, bet paversti juos „kelione automobiliu, kurioje nutinka daug gerų dalykų“. Tai šmaikštūs, netikėti, kartais gluminantys poros ritualai, išvaduosiantys iš monotonijos gniaužtų net ir konservatyviausią porelę.

  1. Anthony Robbins „Pažadinkime savyje milžiną“

Šioje knygoje asmeninio efektyvumo ir asmenybės permainų ekspertas Anthony Robbins kalba apie būdus, kaip kontroliuoti savo emocijas ir kūną, optimizuoti tarpusavio santykius, sutvarkyti finansus ir visą gyvenimą. A. Robbins knygas įdomu skaityti žinant, kad pats autorius gimė darbininkų šeimoje, anksti išsiskyrė jo tėvai, o pats Anthony išėjo iš namų būdamas 17 metų. Sudėtinga vaikystė jo nepalaužė, bet privertė ieškoti atsakymų. Visas asmeninio efektyvumo technikas, kurias autorius siūlo šioje knygoje, yra pats išbandęs su savimi ir daugybe konsultuojamų žmonių. Šios knygos įžvalgų dėka kiekvienas tikriausiai atrasime savo viduje „ dar neiškuoptų kambarėlių“, kuriuos sutvarkyti pasirodo yra taip paprasta.

  1. Algirdas Toliatas „Gerumo liūnas“

Šiais metais knygų mugėje, „Tyto alba“ stende tai viena iš labiausiai perkamų saviugdos knygų.  Kunigo, rašytojo Algirdo Toliato „Gerumo liūnas“, tai antroji „Žmogaus ir Dievo metų“ knyga, kuri kaip ir pirmoji, susilaukė didelio skaitytojų dėmesio. Ji parašyta pamokslų forma.

Žurnalistas Rimvydas Valatka sako apie šią knygą ir autorių: „Kol mes voliojamės ant sofos. Baksnodami išmanųjį. Jis bando rasti mūsų elektros sistemų butelio kaklelį. Gali būti, kad būtent todėl žmonės jo pamokslų taip nerealiai ir klausosi. O gal, kad sugeba plastiškai, nemoralizuodamas sujungti 2000 metų krikščionybės mintį bei įtampas ir aštrius modernybės kampus.“

„Gerumo liūnas“ tai knyga, padėsianti „suderinti“ jautrias „sielos stygas“.

Straipsnį skaitykite: delfi.lt

Parengė Vitalija Paulauskaitė

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *